Hypotheek ZZP’ers steeds makkelijker

Voor ZZP’ers wordt het tegenwoordig steeds makkelijker om een hypotheek te krijgen

Reden? Banken gaan met hun tijd mee. Inmiddels telt Nederland bijna 1 miljoen zelfstandig ondernemers, een niet te missen groep. Daarnaast bestaat een baan voor het leven allang niet meer en vormen zelfs vaste contracten steeds meer een uitzondering.

Traditioneel moest je (vroeger) de cijfers van de afgelopen 3 jaar meenemen. En bij voorkeur goede cijfers anders had je heel wat uit te leggen. Tegenwoordig laten geldverstrekkers twee andere zaken steeds meer meewegen: de vooruitzichten van het bedrijf en jouw potentieel. Heb je misschien niet 3 goede jaarcijfers op een rij of heb je maar cijfers van de afgelopen 1 of 2 jaar, dan spelen de vooruitzichten van je bedrijf een belangrijke rol. Als je redelijkerwijs kan aantonen dat de toekomst er rooskleurig uit ziet, dan helpt dat zeker. Je moet het wel kunnen onderbouwen. Alleen denken of verwachten dat het wel beter gaat is niet voldoende.

Potentieel
Misschien belangrijker nog is het potentieel. Eigenlijk kijkt men hier naar het toekomstperspectief van de ondernemer of wat bijvoorbeeld jouw kansen op de arbeidsmarkt zijn. Banken willen zoveel mogelijk zekerheid. Heb je een goede opleiding of zit je in een branche waar veel vraag naar is en met zonnige toekomstverwachtingen, dan is het risico voor een bank al veel kleiner.

Wel of niet slagen?
Van te voren kan je dus niet zeggen of een hypotheek wel of niet mogelijk is. Het is een samenspel van factoren. Daarbij hebben alle banken verschillende acceptatiecriteria, dus waar het bij de een niet lukt, zal het bij een ander wel kunnen. Kortom, hypotheekadvies is een stukje maatwerk. Laten wij daar nou net in gespecialiseerd zijn.

Meer weten? Ga naar ons contactformulier voor een gratis intakegesprek of bel ons op 020 – 426 38 28 (Amsterdam) of 010 – 750 1 750 (Rotterdam)

Ga naar ons contactformulier

B Faris
28/04/2023
Ik ben volledig ontlast. Ik ben ontzettend blij met de werkzaamheden die voor mij verricht zijn. Zelfs mijn belastingaangifte is kosteloos voor me gedaan.
Fabienne Van pelt
26/04/2023
Super service erg goed geholpen met het kopen van ons eerste huis !
John Atehortua
24/04/2023
Easiest and most rewarding review to write: Like the saying goes "veni, vidi, vici". We came, we saw and we conquered! We came to Frank for advise, we saw what the possibilities were in a clear manner, we let Frank work his magic, and when we heard from Frank again, we had conquered!!!!! Easy does it; not a worry in the world for us and yet we have a new house.....speechless!!! Thanks Frank!!!
Raymond van Elburg
21/04/2023
De begeleiding van Frank en zijn team bij de aankoop van onze nieuwe woning was zeer professioneel vanaf de eerste ontmoeting tot aan de aankoop van ons huis. Hypotheek Platform is de beste keuze gebleken die we hadden kunnen maken. Veel dank aan Hypotheek Platform!
Y Stigter
21/04/2023
Bedankt voor de GEWELDIGE service Frank heeft ons heel fijn geholpen Hij is altijd bereikbaar en vriendelijk Door hem hebben wij de beste hypotheek kunnen krijgen Hij neemt de tijd voor je ,legt alles uit en regelt het hele proces van A tot Z Als je een huis wilt kopen moet je bij hem zijn
Nadia
21/04/2023
Erg goed, snel en vooral ook vriendelijk geholpen door Frank. Heeft verstand van wat hij doet en staat met het beste advies klaar voor zijn klanten. Ik ben superblij met mijn woning en raad Hypotheek Platform aan iedereen aan. Bedankt Frank!
Abhishek Chandru
17/04/2023
A wonderful bunch of people helping expats into the world of home ownerships. Very professional.
Mario
07/04/2023
Duidelijk en weet waar hij het overheeft. Vriendelijk en goed geholpen, update 2023 wederom fijn geholpen met over zetten hypotheek en invullen belasting papieren